O nás

Domov>O nás

Naše poslání a cesta k vám

Každý z nás se alespoň jednou v životě ocitl v situaci, kdy stál před rozhodnutím, který produkt si vybrat z množství dostupných na trhu. S množstvím reklam a různorodých informací se rozhodnutí stává čím dál těžším. Proto jsme vytvořili tento portál.

Naším hlavním cílem je pomoci vám, našim návštěvníkům, v navigaci v záplavě produktů a služeb na trhu. Ale jak se lišíme od ostatních? Jednoduše – vše, co vám doporučujeme, jsme sami osobně vyzkoušeli. Naše recenze a hodnocení nejsou založeny jen na teoretických informacích nebo názorech třetích stran. Každý produkt, o kterém zde čtete, prošel našimi rukama, a my se s vámi podělíme o naše upřímné zkušenosti.

Za kulisami našeho projektu

Naše redakce stráví desítky hodin testováním a porovnáváním produktů. Věříme, že naše upřímnost a transparentnost v hodnocení je to, co nás odlišuje a co oceníte. Snažíme se poskytnout reálný obraz o výhodách i nevýhodách každého produktu či služby.

Financování a nezávislost

Abychom mohli nadále přinášet kvalitní obsah zdarma, je nutné zabezpečit financování našeho webu. Ačkoliv je provoz takového projektu finančně náročný, jsme odhodláni zachovat si naši nezávislost. Proto jsme se rozhodli pro spolupráci s vybranými a ověřenými eshopy prostřednictvím affiliate marketingu. Pokud se rozhodnete zakoupit produkt prostřednictvím našeho odkazu, získáme z prodeje malou provizi. Pro vás to ale neznamená žádné navýšení ceny. Díky vaší podpoře můžeme dále rozvíjet naše služby a přinášet vám kvalitní obsah.

Děkujeme, že nás podporujete a důvěřujete našim doporučením. Vždy budeme stát na straně zákazníka, snažíme se chránit vaše práva a pomáhat vám v nelehkém rozhodování na trhu plném produktů.

 

Pro lepší online zážitek používáme „cookies“. Díky nim přesněji analyzujeme návštěvnost, upravujeme reklamu a uživatelská nastavení. Souhlasíte se zpracováním souvisejících osobních údajů?

Více o cookies