Řasenka Maybelline Sky High – recenze

Jack Shakespearow/27. května 2023/Nejlepší make-up/5 min. číst
Maybelline prodlužující řasenka Sky High – recenze

Testovaný produkt: prodlužující řasenka

Výrobce/značka: Maybelline Sky High

Celkové hodnocení:

Vlastnosti

 • Maximální prodloužení
 • Plný objem
 • Flexibilní silikonový kartáček
 • Inovativní technologie
 • Složení s obsahem extraktu z bambusu

Řasy, které sahají až do nebe?

Pro některé ženy nedosažitelný sen. Pokud jsou vaše řasy řídké a jejich délka není uspokojivá, občas s nimi zázraky neudělá ani ten nejdražší speciální štěteček / spirála. Řasenka Sky High od Maybelline NY slibuje, že si poradí i s těmi nejkratšími řasami a prodlouží je až do nebe. Je opravdu tak úžasná? Rozhodli jsme se to prověřit!

Testování

Řasenku Sky High jsme testovali na řasách střední délky a hustšího objemu. Bez použití speciálního štětečku / spirály jsou řasy poměrně nevýrazné.

Aplikace

Řasenka patří mezi ty tekutější, ale ne úplně tekuté a vodnaté, takže se dostane do všech záhybů řas. Kartáček je tenký, úzký a dobře se s ním manipuluje. Po celém povrchu má krátké a tenké výstupky, které usnadňují preciznost aplikace.

Po nanesení na řasy působí řasenka vlhčím dojmem a může se stát, že si ji během prvních minut svou neopatrností rozmáznete, případně se může obtisknout na horní víčko či spodní oblast očního okolí. Nanesený produkt na řasách zaschne přibližně po dvou minutách a poté je na řasách dokonale zafixován.

Řasenka Maybelline pro prodloužení řas – recenze
Pozitivem ovšem je, že řasy vypadají v průběhu celého dne stejně. Řasenka se nedrolí, neroztéká se a nevyžaduje pravidelnou korekci.
...

Účinek

Efekt řasenky příjemně překvapil. Po první vrstvě je patrné nadprůměrné prodloužení a i málo objemné řasy se rozprostřou do širokého vějíře.

Pokud spirálu nepoužíváte pravidelně, může se dokonce stát, že vaše řasy příliš zatíží a chvíli potrvá, než si na „nové“ řasy zvyknete. Zejména přirozeně dlouhé řasy může zvýraznit až dvojnásobně, takže mohou řasy být pocitově příliš těžké.

Výdrž po dvanácti hodinách

Jelikož kartáček vyčaroval řasy, které se dotýkají horního víčka, jemné obtisknutí a zanechání černých stop pod obočím je nechtěnou samozřejmostí. Zejména ženy s mastnější pletí budou muset svůj vzhled častěji kontrolovat, případně vícekrát denně nanášet na oblast nad horním víčkem matující pudr. Pokud se vám otisknou i jiné speciální kartáčky / spirály, obtiskne se i tento.

Pozitivem ovšem je, že řasy vypadají v průběhu celého dne stejně. Řasenka se nedrolí, neroztéká se a nevyžaduje pravidelnou korekci. Výdrž tedy hodnotíme velmi uspokojivě.

Nejlepší spirála na řasy – Maybelline Sky High

Celkové hodnocení

Řasenka Sky High patří mezi ty lepší kousky, které jsme dosud vyzkoušeli. Řasy prodlouží, podpoří jejich objem a zvýrazní oči i bez použití tužky nebo očních stínů. To, co slibují její prodejci, skutečně splní. Pokud se svými řasami nejste spokojené a hledáte opravdu účinnou řasenku, můžeme ji doporučit.

Pro koho je vhodná

 • Pro ženy s krátkými řasami
 • Pro ženy, které chtějí dosáhnout mimořádného prodloužení

Výhody

 • Řasy skutečně prodlouží
 • Uspokojivá výdrž i během celého dne
 • Zvýrazní pohled
 • Viditelný a na první pohled rozpoznatelný účinek
 • Úzký kartáček umožňuje detailní nanášení
 • Dobře se vrství
 • Vytváří efekt umělých řas

Nevýhody

 • Řasenka je po nanesení trochu mokrá a chvíli trvá, než zaschne

Kde koupíte řasenky Maybelline

Maybelline The Falsies Lash Lift řasenka – cena

Cena: 245 Kč

Řasenka Maybelline – The Falsies Lash Lift

Dodejte svým řasám maximální objem a prodloužení. Řasenka Maybelline The Falsies Lash Lift Extra Black řasy prodlouží, nadzvedne a zahustí. Speciálně tvarovaný kartáček ve tvaru přesýpacích hodin zachytí řasy u kořínků a obalí každou řasu zvlášť. Žádné žmolky, rozmazávání nebo šupinky, jen objem a vzhled delších řas, který vydrží po celý….číst více

Prodlužující a objemová řasenka Lash Sensational Sky High Mascara 7,2 ml – cena

Cena: 206 Kč

Prodlužující a objemová řasenka Lash Sensational Sky High Mascara 7,2 ml

Vyzkoušejte prodlužující a objemovou řasenku Sky High Mascara od Maybelline NY, která byla jako první vytvořená tak, aby protáhla vaše řasy až do nebe pro maximální délku a plný objem. Inovativní technologie zaručuje výrazný objem a prodloužení vašich řas. Úzký, flexibilní kartáček zas zachytí řasy již od kořínků a prodlouží je do nebývalých….číst více

Maybelline Colossal Volum'Express 100% Black 10,7 ml ŘASENKA PRO OBJEM – cena

Cena: 179 Kč

Maybelline Volume Express Colossal Glam Black řasenka 10,7 ml

Dopřejte Vaší pleti dokonalý vzhled pomocí objemové řasenky. Řasenka zajistí okouzlující objem bez slepených řas. Díky praktickému kartáčku zůstanou řasy bez žmolků a černé pigmenty vytvoří efekt výrazných řas. Řasenku lze vrstvit pro dosažení ještě většího objemu….číst více

Maybelline Sky High Tinted Primer cena

Cena: 249 Kč

Podkladová tónující báze Lash Sensational Sky (High Tinted Primer) 7 ml

Podkladová tónující báze pod řasenku Sky High Tinted Primer pro vyživené a ještě delší řasy plné objemu. Tónující složení a sérum v podkladové bázi je navíc obohaceno o ceramidy a vitamín B5, které vaše řasy intenzivně zjemní a viditelně oddělí….číst více

Autor recenze

Jack Shakespeare

Jack Shakespearow

Jack Shakespearow je mistr slova. Psaní mu dává křídla. Na křídlech fantazie objevuje nepoznané, z ptačí perspektivy se dívá na svět a popisuje jeho rozmanité barvy, lidi, věci a věcičky tohoto světa. Jelikož se jeho poslední sbírka básní Hladový jako spisovatel moc neprodává, přivydělává si u nás psaním recenzí a blogů. A dělá to opravdu dobře.

Přidat komentář

Pro lepší online zážitek používáme „cookies“. Díky nim přesněji analyzujeme návštěvnost, upravujeme reklamu a uživatelská nastavení. Souhlasíte se zpracováním souvisejících osobních údajů?

Více o cookies