Test hraček pro psy od Mac_thesausagedog

Mac/5. září 2021/Chovatelské potřeby/10 min. číst
test hraček pro psy

©ideahunter test hraček pro psy

Na co jsme se zaměřili?

Poslední aktualizace: 28. 8. 2023

Hračky! Dostal jsem nové hračky – plyšové, gumové, dřevěné, skákací, létající. Všechny jsou jen moje, ale rozhodl jsem se, že vám o nich napíšu, abyste věděli, jestli se vám vyplatí koupit je vašim pejskům. Vzkažte jim, že mi nemusí posílat děkovné dopisy, ale mám rád pamlsky s příchutí kachny. Dostal jsem za úkol vyzkoušet 10 nových hraček – zejména jejich odolnost. Rodiče ale sledovali i to, jak mě zaujaly, a také to, k čemu slouží. Více se dočtete na následujících řádcích.

test hraček pro psy

©ideahunter test hraček pro psy

1. Gumová hračka Kong Classic

Gumová hračka Kong Classic – test

©ideahunter Gumová hračka Kong Classic

Testovaný produkt: Gumová hračka Kong Classic

Výrobce/značka: Kong

Celkové hodnocení:

Vlastnosti:

 • gumová hračka
 • velmi odolná
 • výborně skáče a dobře se žvýká
 • je možné umístit dovnitř mlsku
 • různé velikosti

Podobné hračky naleznete v e-shopu:

Výhody

 • vhodné pro všechny psy
 • na výběr různé velikosti
 • výborná odolnost
 • možno naplnit pamlsky
 • vhodné na aportování

Nevýhody

 • žádné jsme neobjevili

Hodnocení vlastností

Značka Kong se prezentuje tím, že jsou její hračky velmi odolné. A odolné hračky vyhledává pro své pejsky spousta páníčků. Zejména pokud jsou jejich pejsci takoví jako já a hračky rádi a snadno zničí. Omlouvám se, mami a tati, může za to puberta, ne já. Ale zpátky ke Kongu.

Kong mám už rok a zatím se mi ho nepodařilo zničit. Vážně, přísahám. Opravdu jsem se moc snažil – a snažím se stále, protože já se jen tak lehce nevzdávám. Ale můj červený gumový kámoš Kong stále drží pohromadě. Ani kousek z něj neubyl, vůbec nic. Rodiče jsou šťastní, protože zatím to je jediná hračka, která přežila moji pubertu.

Výhodou Kongu je to, že se do něj vlezou i pamlsky pro mě. Vašemu pejskovi tam můžete dát menší pamlsky nebo ochucené pasty. Kong má totiž jedinečný tvar, díky kterému si ho váš pejsek zvládne chytit a vydolovat z něj pamlsky. Výborně se žvýká, což je skvělé, když nemáte chuť běhat – prostě ho jen držíte a žvýkáte.

Mně se líbí, že dobře skáče a odráží se úplně od všeho. Nejradši mám nekonečné hodiny aportování, kdy Kong přinesu páníčkům, a pak se s nimi o něj přetahuji. Taky to děláte? Myslí si, že jim hračku rovnou dáte, že? Ale vždyť to by nebyla zábava. Já mám jakožto jezevčík trpasličí Kong ve velikosti M. Nejprve se báli, že pro mě bude velký, je to ale ideální velikost pro moji protáhlou tlamičku.

Gumová hračka Kong Classic – test

©ideahunter Gumová hračka Kong Classic

Celkové hodnocení

Výdrž hračky je vynikající. Odolná gumová hračka pro každého pejska, který rád aportuje, ale i pro ty, které chcete zabavit tím, že jim dovnitř dáte nějakou mlsku. Já ho miluji a nedám na něj dopustit. Výborně skáče a dobře se žvýká. K dispozici jsou tři velikosti a dokonce i verze pro štěňátka či extrémní trhače.

Zoohit.czUkázat cenu

2. Trixie Dog Activity Flip Board

Trixie Dog Activity Flip Board – test

©ideahunter Trixie Dog Activity Flip Board

Testovaný produkt: Trixie Dog Activity Flip Board

Výrobce/značka: Trixie

Celkové hodnocení:

Vlastnosti:

 • interaktivní hračka
 • podporuje soustředění a dovednosti
 • několik možností otevírání a úrovní obtížnosti
 • možnost plnit mlskami
 • materiál: 100% plast

Podobné hračky naleznete v e-shopu:

Výhody

 • procvičování smyslů
 • super na výcvik

Nevýhody

 • plast není příliš pevný, po pár použitích jsou vidět dírky po mých zubech, jak jsem se snažil ten kužel odstranit

Hodnocení vlastností

„Interaktivní hra, musíme mu koupit interaktivní hru pro psy,“ řekla jednoho zimního večera moje máma. Hra pro mě? Ale co je to interaktivní? Je v tom jídlo? To byly otázky, které mi běžely hlavou. Brzy jsem se dozvěděl odpovědi. Přišel balíček a v něm takové velké plastové cosi. Nebylo tam jídlo a nemohl jsem si to ani vzít na gauč, nijak to nepískalo ani neskákalo. Říkám si, nuda. Ale potom to přišlo.

Vytáhli sáček mých oblíbených pamlsků, tak jsem zpozorněl. Najednou začali otevírat různé poklopy, zvedat kužely, posouvat plastové kroužky a všude dávat mé pamlsky! Musel jsem je vysvobodit. Nejprve jsem nevěděl jak, ukazovali na ty divné plastové části, kde se skrývaly moje pamlsky. Opravdu jsem potrápil všechny smysly, než jsem pochopil, co po mně chtějí.

Nejjednodušší bylo posunout nosem kroužky, pod kterými byly pamlsky. To jsem zvládl překvapivě rychle. Oni čekali, že mě to zabaví na delší dobu. Potom přišla řada na otevírací dvířka. Tlapkou mi to nešlo. Musel jsem použít svou pusu. Přiznávám se, potrápilo mě to, ale byla to zábava. Otevřel jsem oboje dvířka a nakonec mě čekaly ještě kužely. Řeknu to asi takhle – nebyl jsem s nimi kamarád už na začátku našeho vztahu. Nešlo to. Snažil jsem se je tlapkou shodit, ale nefungovalo to. Nakonec taky pomohla až pusa.

Už vím, co znamená interaktivní hračka pro psy. Znamená to hodně práce a přemýšlení pro mě, ale taky hodně pamlsků. A i radost mých rodičů, jaký jsem inteligentní pes. Je to hračka, s kterou jste společně s páníčky a nemusíte si hrát sami.

Mohlo by vás také zajímat

 • Test pamlsků od Mac_thesausagedog ( připravujeme )
Trixie Dog Activity Flip Board – test

©ideahunter Trixie Dog Activity Flip Board

Celkové hodnocení

Interaktivní hračku od Trixie hodnotím pozitivně. Bavilo mě hledat mlsky, i když jsem se při tom pořádně potrápil a musel hodně přemýšlet. Pokud hledáte pro svého menšího pejska super legraci, při které bude muset použít mozkové závity, a zároveň ho cvičit, tak je to skvělá volba i pro vás. Hlavně mu zkuste ukázat, jak se sundává ten kužel, prosím vás. Protože jinak ho bude chtít rozkousat – tak jako já.

Zoohit.czUkázat cenu

3. Činka dřevěná na aportování

Činka dřevěná na aportování 150 g – test

©ideahunter Trixie Činka dřevěná na aportování 150 g

Testovaný produkt: Činka dřevěná na aportování 150 g

Výrobce/značka: Trixie

Celkové hodnocení:

Vlastnosti:

 • materiál: 100% dřevo
 • určena na aportování
 • ekologická

Podobné hračky naleznete v e-shopu:

Výhody

 • ekologická hračka
 • vhodná k aportování v exteriéru

Nevýhody

 • rychle se štěpí
 • snadno se rozkouše
 • hrozí úraz způsobený třískami z hračky

Hodnocení vlastností

Také tak milujete větve a klacky, které nacházíte během procházek? Už když jsem byl malý párek (tak mi všichni říkali, i když se jmenuju Mac – divná stvoření, ti lidé), miloval jsou kousání dřeva. Klacíky jsou ta nejlepší hračka a jsou zdarma. Venku jich vždycky najdu spoustu. Je ale pravda, že mě po rozkousání a papání třísek bolí bříško, ale mně to nevadí.

No a teď si představte, že v tom balíku nových hraček na testování jsem našel dřevěný klacek. Byl teda trošku divný, tvar mi moc neseděl, ale bylo to dřevo! Hned jsem se pustil do práce. Máma křičela, že je to nová hračka a nemám ji hned zničit. Chtěl jsem zakřičet zpátky, že jako mami, vždyť je to jen další klacek, oklamali tě. Ale měl jsem plnou pusu.

Dřevěná hračka ve tvaru činky je ekologická, při výrobě nepoužili plast, což potěšilo i moje rodiče. Dřevěná hračka ale bohužel není dost pevná, a tak nevydrží dlouho.

Dřevěná činka voněla „překvapivě“ dřevem a já byl v sedmém nebi. Začal jsem usilovně pracovat na štípání dřeva. Docela se mi to dařilo. Už po pár minutách jsem jednu část dřevěné činky začal dělit na třísky. Hrozivý pohled mojí mámy, když kousky dřeva viděla na koberci v obýváku, nebyl ale moc příjemný. Tak mi ten super dřevěný klacek hned sebrali.

Činka dřevěná na aportování 150 g – test

©ideahunter Činka dřevěná na aportování 150 g

Celkové hodnocení

Za sebe můžu říct, že miluji všechno, co je ze dřeva, připomíná mi to nekonečné procházky lesem, kde vždycky najdu spoustu klacíků. Hračka je určena na aportování, je však dost tvrdá, takže doma ji nezkoušejte – a to hlavně tehdy, pokud jste tak šikovní jako moje máma, ta by určitě něco rozbila. Na házení venku by ale mohla být fajn. Dřevěná hračka pro psy však není dost odolná a já ji zvládl rozkousat za pár vteřin, a tak se můžete připravit na nepořádek a bolavé bříško.

Ukázat cenu

Dobra-miska.czUkázat cenu

4. Hračka DUVO+ Lano s uzlem a tenisovým míčkem na přetahování, bavlna

Lano s uzlem a tenisovým míčkem na přetahování – test

©ideahunter Lano s uzlem a tenisovým míčkem na přetahování

Testovaný produkt: Lano s uzlem a tenisovým míčkem na přetahování, bavlna

Výrobce/značka: DUVO +

Celkové hodnocení:

Vlastnosti:

 • materiál: bavlna
 • určené na přetahování a žvýkání
 • míček, uzel, držadlo

Podobné hračky naleznete v e-shopu:

Výhody

 • vhodné pro pejsky, kteří se rádi přetahují
 • praktické držení při přetahování se psem (ocení majitelé pejsků)
 • míček i uzel, za který mohou pejsci chytit lano do pusy

Nevýhody

 • nedostatečná kvalita spoje u plastového držátka
 • měkký míček, který jsem dokázal zničit extrémně rychle

Hodnocení vlastností

Ti, kteří mě znají, vědí, že mou nejoblíbenější formou hry je přetahování se. A to o všechno. Je jedno, jestli to je polštář, malá hračka – dokážu se přetahovat i o míček (ano, dá se to). Proto mi udělalo velkou radost, když máma z krabice s hračkami vytáhla lano na přetahování. Mělo i míček a uzel, za který jsem mohl tahat já nebo máma s tátou.

Lano na přetahování jsem si hned oblíbil, pořád jsem ho nosil za rodiči, aby se se mnou přetahovali. Vzali jsme ho i na první letošní grilovačku, kde jsem kromě baštění masíčka, které spadlo na zem, měl za úkol být poslušný a hrát si. Tak jsem si hrál s mojí novou hračkou. Máma ji držela a najednou se to stalo. Uprostřed mého přetahovacího lana byla taková plastová část a lano se tady odtrhlo. Máma se zlobila, ale vždyť já přece nejsem tak silný. Co by s tím asi udělal velký pes?

Lano chtěli zastrčit zpět do držátka, ale nedal jsem jim šanci – ta plastová část mě zaujala natolik, že jsem ji spolu s míčkem, který byl na mém laně, rozebral pod stolem, zatímco oni jedli a popíjeli. A tak jsem při sbírání hraček přišel o mé milované lano na přetahování. Prosím vás o minutu ticha, opravdu se mě to dotklo. Prý už takové nedostanu, protože všechno zničím…

Lano s uzlem a tenisovým míčkem – test

©ideahunter Lano s uzlem a tenisovým míčkem

Celkové hodnocení

Moje celkové hodnocení je takové, že lano s míčkem i uzlem, za který můžu tahat, se mi moc líbilo. Byla to moje oblíbená hračka. Škoda, že nevydržela déle než den. Opravdu, měl jsem jen jeden jediný den na to, abych si hrál s mým lanem. Pak mi ho vzali, protože jsem zdemoloval míček, který ale nebyl moc pevný. No a po odtržení lanka z plastového držátka už bylo jasné, že hračku zpátky nedostanu. Jsem akční pejsek, takže je možné, že klidnější menší pejsci lano nezničí. Každopádně těm akčnějším a silným ho nedoporučuji.

Vsepropejska.czUkázat cenu

5. Trixie Dentafun Hračka pro psy – rugby míč s mátou

Dentafun Hračka pes rugby míč s mátou – test

©ideahunter Trixie Dentafun Hračka pes rugby míč s mátou

Testovaný produkt: Dentafun Hračka pro psy – rugby míč s mátou

Výrobce/značka: Trixie

Celkové hodnocení:

Vlastnosti:

 • materiál: guma
 • dentální hračka
 • čištění zubů, mezizubních prostor
 • voní po mátě
 • netoxická

Podobné hračky naleznete v e-shopu:

Výhody

 • praktická velikost
 • vhodná pro zábavu i čištění zubů a mezizubních prostor
 • voní po mátě

Nevýhody

 • žádné jsme nenašli

Hodnocení vlastností

Také vám občas zapáchá z pusy, protože jste snědli všechno možné? Mně dokonce koupili zubní kartáček a pastu pro psy. Nebudu se tady přetvařovat a tvrdit, že čištění zubů je moje oblíbená činnost. Vždyť existují dentální pamlsky, které se dají i sníst. Ty preferuju víc. Teď však přišli moji majitelé s něčím novým. Rugby míč Dentafun… Nejprve jsem nechápal, co to je, pak jsem ale pochopil.

Chtějí, abych měl pěkné zoubky. A tak mi koupili dentální hračku pro psy. Nejprve jsme nebyli zrovna velcí kamarádi, teď je to už lepší. Dentální hračka má tvar rugby míčku, takže se s ním docela fajn hraje. Má ale několik jakýchsi štětinek, takové divné gumové části po celém míči. Občas mi tam schovají nějakou dobrůtku, ale prý slouží hlavně k tomu, abych si při hraní čistil zuby a mezizubní prostory.

Mně se líbí, že mi ty speciální drážky masírují dásně, je to příjemné – lepší než kartáček a nepříčetný výraz mé mámy, která se snaží vyčistit mi zuby. Co mě zaujalo, je zajímavá vůně. Babička má na dvoře takovou rostlinku, nedovolí mi ji počůrat, ale minule mi ji dala ochutnat a voněla skoro jako můj nový míč. Vůně máty mile překvapila i mé rodiče.

Hračka je netoxická a dá se omýt vodou, pokud ji váš pejsek hodně oslintá nebo zašpiní při hraní venku. Dokonce i docela slušně skáče, když mi ji hodí. Já i moji majitelé ji hodnotíme pozitivně, je to praktická hračka. Já si hraju, čistí mi to zuby, máma je spokojená, takže je to výhra pro všechny. Hlavně pro mě, pokud to tedy znamená, že už neuvidím kartáček na zuby.

Trixie Dentafun Hračka pro psy rugby míč s mátou – test

©ideahunter Trixie Dentafun Hračka pes rugby míč s mátou

Celkové hodnocení

Praktická dentální hračka, která zabaví vaše pejsky, a zároveň se jim postará o zoubky. Příjemně masíruje dásně a čistí mezizubní prostory, abychom měli silný chrup. Hračka voní po mátě, a mně tak nesmrdí z tlamičky. Je gumová, vhodná i k aportování a dá se snadno omýt vodou. Pokud tedy hledáte dentální hračku pro vaše mazlíčky, zkuste tento míček i vy.

Ukázat cenu

Dobra-miska.czPřejít do e-shopu

6. Hračka Kong plyš Cozie Naturals Sob M

Hračka Kong plyš Cozie Naturals Sob – test

©ideahunter Hračka Kong plyš Cozie Naturals Sob M

Testovaný produkt: Hračka Kong plyš Cozie Naturals Sob M

Výrobce/značka: Kong

Celkové hodnocení:

Vlastnosti:

 • materiál: plyš
 • odolná hračka
 • píská

Podobné hračky naleznete v e-shopu:

Výhody

 • odolná plyšová hračka
 • píská
 • pevně našité části těla
 • pěkný design

Nevýhody

 • pro někoho vyšší cena za plyšovou hračku pro psa

Hodnocení vlastností

Miluji plyšové hračky. Ony nemilují mě. Pro mě plyšová hračka představuje výzvu. Výzvu, jak nejrychleji ji dokážu rozebrat. Začínám vyčuhujícími částmi, jako jsou ruce, nohy, ouška, parohy. Teď jsem dostal sobíka, který měl kromě oušek i parohy. Automaticky se stal mým oblíbencem a začal jsem pracovat na tom, aby byla výzva splněna. Hračka dokonce pískala, a tak to vypadalo, že se jí líbí, že ji ničím.

Máma mého sobíka nazvala Kong plyš, prý mají i jiná zvířátka, nejen sobíka. Jenže moje máma je vánoční fanatik, ta ženská zdobí vánoční stromeček prvního prosince a na vánoční filmy se dívá od září do března. Takže už víte, proč ze všech dostupných možností – ovečka, opička a sobík, vybrala právě soba.

Hračky od značky Kong jsou prý nezničitelné – to se nám doma potvrdilo po roce používání gumové hračky Kong. Ale co plyšová hračka Kong? Sob se snažil, dlouho bojoval a docela slušně se držel. Na moje poměry…

Po měsíci tvrdé práce jsem mu nejprve utrhl uši, byly malé a směšné, nelíbily se mi. Potom se mi podařilo odtrhnout mu nohu. Máma křičela, protože sobík byl prý drahý plyšák. A tak mi mého milovaného sobíka sebrala. Pak si všimla, že i když jsem sobovi utrhl nohu a byl celý oslintaný a bez uší, tak nebyla hračka otevřena. Neměli jsme kusy plyše po celém obýváku. Plyšová hračka od značky Kong se tak osvědčila jako docela pevná a odolná. Nohu jsme přišili zpátky, sobíka ale dostávám na hraní pouze pod dozorem.

Hračka Kong plyš Cozie Naturals Sob – test

©ideahunter Hračka Kong plyš Cozie Naturals Sob

Celkové hodnocení

Odolná plyšová hračka pro psy, která při kousání píská, potěší i pejsky, kteří jsou experti na ničení plyšových hraček. Je dostatečně odolná, má pěkný design, kvalitní prošití a mně se moc líbila. Hračku proto doporučuji všem hafíkům, velkým i malým, nezbedným i poslušným.

Ukázat cenu

7. Trixie Létající talíř „Doggy Disc“ plovoucí

Trixie Létající talíř "Doggy Disc" plovoucí – test

©ideahunter Trixie Létající talíř "Doggy Disc" plovoucí

Testovaný produkt: Létající talíř „Doggy Disc“ plovoucí

Výrobce/značka: Trixie

Celkové hodnocení:

Vlastnosti:

 • materiál: přírodní guma
 • odolná hračka
 • plave na vodě
 • určena na aportování

Podobné hračky naleznete v e-shopu:

Výhody

 • odolný gumový talíř
 • vyrobený z přírodní gumy
 • dobře létá i ve větru díky tomu, že je vyroben z gumy
 • plave na hladině
 • omyvatelný
 • na výběr více velikostí

Nevýhody

 • žádné jsme nenašli

Hodnocení vlastností

Nikdy jsem neměl létající talíř pro psy. Znal jsem jen talíře, které doma občas vylížu, když je nechá návštěva na konferenčním stolku v obýváku. Ty mám rád, vždy chutnají jinak. PS: Děkuji ti, Bože, že jsi mě stvořil tak dlouhého, díky tomu dosáhnu na všechny dobroty na stole. Ale zpátky k talíři. Máma vybalila krabici plnou hraček. Říká mi: „Koukni, Macu, létající talíř.“ Podíval jsem se na to oranžové cosi. No, mělo to tvar talíře, ale bylo to gumové a nechutnalo to tak dobře jako talíře na stole. Dal jsem tomu ale šanci.

Doma jsme si s ním nehráli, pak ho vzali na náš výběh pro psy. Úžasné místo, máte i vy takové? Pustí mě tam z vodítka a jsou tam i moji kámoši. Můžu běhat, hrát si. A tak jsem objevil kouzlo létajícího gumového talíře pro psy, který je vyroben z přírodní gumy.

Trixie létající talíř Doggy letěl přes celý výběh pro psy – a to je ten náš docela velký. Utíkal jsem co nejrychleji, jak jen to moje krátké nohy zvládaly. Baví mě za ním utíkat, když letí, honím ho jako ptáčky.

Vždy létající talíř přinesu zpátky, aby mi ho hodili znovu. Protože páníčci jsou líní, musím jim vždy donést i míček, když ho odhodí. Jsou i ti vaši takoví? Ještě, že nás mají. Neuměli by si hrát sami. Objednali mi velikost 24 centimetrů – trošku se přepočítali. Talíř je dost velký. Když ho já, jezevčík s nízkým podvozkem, nesu zpátky k pánům, tak se mi občas stane, že se při běhu talíř ohne o zem a já udělám kotrmelec. A oni se mi pak smějí. Talíř umí kromě létání i plavat. Takže mi ho můžou hodit i do vody. Já mám z vody ještě trošku strach, ale možná se toto léto konečně odhodlám plavat u nás v řece, kámoši to dělají.

Létající talíř "Doggy Disc" plovoucí – test

©ideahunter Trixie Létající talíř "Doggy Disc" plovoucí

Celkové hodnocení

Létající talíř Trixie Doggy Disc lze zakoupit ve více velikostech, menším pejskům doporučuji vzít menší talíř. Je gumový, odolný, dá se umýt, když ho zašpiníte při hraní venku, a je vhodný k aportování i do vody, protože plave na hladině. Je vyroben z přírodní gumy a dobře létá i ve větru, a to právě proto, že není lehký jako ty plastové.

Ukázat cenu

8. Hračka pes Jezevčík DOUGY pískající plyšový

Hračka pes Jezevčík DOUGY pískající plyšový – test

©ideahunter Hračka pes Jezevčík DOUGY pískající plyšový

Testovaný produkt: Pes Jezevčík DOUGY pískající plyšový

Výrobce/značka: Tyrol

Celkové hodnocení:

Vlastnosti:

 • materiál: plyš
 • poměrně odolné
 • pískající hračka

Hračky naleznete v e-shopu:

Výhody

 • pískající hračka – zaujme psa
 • pěkný design
 • poměrně odolné

Nevýhody

 • po utržení končetiny je automaticky všude plyš
 • oči byly přišity jen slabě

Hodnocení vlastností

Tak a teď mi neuvěříte. Chtěl bych moc kámoše. Takového, který s námi bude bydlet – bráchu, sestřičku, chápete? Moji kamarádi z venku mají doma parťáky. Bydlíme v bytě, a tak byla prosba o dalšího psa zamítnuta. Namísto toho jsem dostal plyšovou hračku. Ale ne obyčejnou. Je to hračka pro psa Jezevčík Dougy. Jezevčík Dougy se stal mým novým kamarádem. Brácha, kterého jsem vždy chtěl – a také má tak divné jméno jako já.

Plyšový jezevčík se ukázal jako dobrý parťák. Dokonce si se mnou při hraní i povídal, spíš pískal, ale pouze tehdy, když jsem ho kousal. Mně se to líbilo: „Mami, podívej, on píská, líbí se mu moje hra,“ ukazoval jsem mé mámě.

Plyšová hračka ve tvaru pejska vydržela slušnou dobu bez újmy na zdraví. Jako první padly za vlast oči, nechtěl jsem, aby viděl, jak se přibližuji a jdu útočit, tak jsem ho oslepil – jako Harry Potter toho velkého hada, už to znám nazpaměť, protože na to stále koukáme. Vážně nechápu, jak to táta s mámou vydrží. Pak jsem zkusil rozebrat přední tlapku, což se mi podařilo, ale maminka ji šikovně zašila. Později jsem ale utrhl zadní tlapku, a tak se proces opakoval, protože jsme po obývacím pokoji měli všude plyš – i jsem ho vykakal… Stydím se za to, nejezte to, bude vás bolet břicho.

S Dougym jsem kamarád dodnes, i když musel kvůli mně přežít několik operací jehlou vedenou mou mámou. Pokud hledáte milou pískající hračku, která vypadá hezky a je docela odolná, zkuste Dougyho. Je to fajn kámoš a dobrý parťák, možná i vaši pejsci jsou osamělí a potřebují kamaráda.

Hračka pes Jezevčík DOUGY pískající plyšový – test

©ideahunter pes Jezevčík DOUGY pískající plyšový

Celkové hodnocení

Plyšové hračky u nás nevydrží dlouho, jsem poměrně šikovný a dokážu je snadno zničit, je to moje záliba. Plyšový pes – jezevčík Dougy je ale můj kamarád a brácha. Je moc pěkný, tak jako já, píská, když si hrajeme a vydržel mnoho mých útoků. Určitě potěší každého osamělého pejska, který doma nemá parťáka a budou si spolu hrát. Doporučuji všemi packami.

Ukázat cenu

9. Hračka pro psy Míč s otvorem na krmivo TR

Hračka pro psa Míč s otvorem na krmivo TR – test

©ideahunter Hračka pro psa Míč s otvorem na krmivo TR

Testovaný produkt: Míč s otvorem na krmivo TR

Výrobce/značka: Trixie

Celkové hodnocení:

Vlastnosti:

 • materiál: guma
 • odolná, měkká
 • možno naplnit pamlsky
 • vhodná na aportování

Podobné hračky naleznete v e-shopu:

Výhody

 • gumová a přizpůsobivá
 • vhodná na aportování i do domácnosti
 • zaujme psa
 • možno naplnit pamlsky
 • vzdělávací

Nevýhody

 • vejdou se do ní jen menší pamlsky

Hodnocení vlastností

Všichni moji psí kamarádi měli míčky pro psy. Takové kulaté věci, které vám hodí a vy je máte donést. Některé skáčou, některé jsou velké a jiné zase malinké. V balíku hraček jsem našel svůj míč i já. V minulosti jsem nebyl moc velkým fanouškem míčků, raději mám plyšové hračky nebo můj Kong. Tenhle se mi ale moc zalíbil.

Míč s otvorem na krmivo, ano, čtete dobře, tento míček má šikovný otvor, do kterého mi schovají mlsky. Když si s ním hraju, pamlsky vypadávají. Úplně geniální nápad, pamlsky miluji. Míček je menší, proto se do něj vejdou spíše malé pamlsky, ale můžete do něj nalámat i ty větší.

Míček se mi ale nelíbí jen kvůli pamlskům, i když moji rodiče si myslí opak. Nový míček je gumový a měkký – když ho koušu, tak se mi ohýbá v tlamičce. Není to ten tvrdý míč, se kterým se nedá pořádně hrát. Skousávám ho v tlamičce, lovím pamlsky, které z něj vypadávají, a zároveň i pěkně skáče a je vhodný na aportování ven. Už mi ho chtěl ukrást i můj nejlepší kamarád Helmi.

Mamince se líbí, že je míček vhodný pro vzdělávání psa, čili mě. I když na mě většinou volá klobásko, párečku a podobně. Fakt mi ta ženská dělá ostudu. Každopádně, míček je kombinací zábavy, ale také vzdělávání. Vzbuzuje u pejsků zájem a musíme přemýšlet, jak odtud ty pamlsky dostaneme. Prozradím vám to, koulejte ho po zemi! Tak to jde nejlépe.

Hračka pro psa Míč s otvorem na krmivo TR – test

©ideahunter Hračka pro psa Míč s otvorem na krmivo TR

Celkové hodnocení

Gumový míček pro psy, který můžete naplnit pamlsky, psa nejen zabaví, ale také vzdělává a zaujme. Míček je díky materiálu, ze kterého je vyroben, ohebný a při hraní se prohýbá. Je odolný, vhodný na aportování i běžné hraní v domácnosti. Pejskům se určitě bude líbit zejména to, že bude plný pamlsků, které je z něj potřeba zachránit.

Dobra-miska.czUkázat cenu

10. Hračka pro psy GiGwi Plush Friendz pes S křupavý krk

GiGwi Plush Friendz pes S křupavý krk – test

©ideahunter GiGwi Plush Friendz pes S křupavý krk

Testovaný produkt: Hračka pro psy Plush Friendz pes S křupavý krk

Výrobce/značka: GiGwi

Celkové hodnocení:

Vlastnosti:

 • materiál: plyš
 • plyšová hračka s ohýbavým krkem
 • skelet z tvrdého plastu, který vydává křupavé zvuky
 • při stisku hlavy se ozve zapískání
 • kreativní zábava pro psa

Hračku naleznete v e-shopu:

Výhody

 • zaujme psa
 • pískající hlava
 • pěkný design
 • křupavý krk, který vydává zvuky při hraní

Nevýhody

 • tenká látka na povrchu krku, kterou lze snadno rozkousat

Hodnocení vlastností

Na závěr mého testování jsem si nechal GiGwi Plush Friends psa s křupavým krkem – u nás doma jsme mu říkali jen křupavý krk. Ten mě totiž na této hračce zaujal nejvíc. Byl to pes s nejdelším krkem, který jsem kdy viděl – a ten krk křupal. Vydával vtipné zvuky.

Šlo o plyšovou hračku pro psa, která není tak obyčejná jako většina plyšových hraček. Pískala mu hlava – u mě bonusový bod. Všechno, co píská, projde testem oblíbenosti. Potom jsem zjistil, že i jeho krk vydává divné zvuky. Bral jsem to tak, že má asi nějaký problém, jako když vám praskají kosti, to asi není v pohodě. Jelikož jsem empatický pejsek, rozhodl jsem se mu pomoci.

Na základě všech informací, které mi moje máma o hračce říkala, jsem zjistil, že má vnitřní skelet z tvrdého plastu, díky kterému se při hře ohýbá a vydává ty křupavé zvuky. Nechtěli mu pomoci, vždyť ten můj pejsek má plast v krku. Tak jsem začal s operací.

Schoval jsem se pod gauč a udělal mu nahoře na krku díru, vyndal jsem mu ten plastový skelet ven, aby už netrpěl, a následně jsem ho chtěl zneškodnit. Máma si mě ale všimla. Nebudu lhát, dostal jsem na zadek, že si nevážím nové hračky, ale já jsem mu jen chtěl pomoct. Máma mu nacpala skelet zpět do krku a zašila ho. Ha! Myslela si, že mi zneškodní možnost záchrany, já jsem ale stehy ignoroval a vytáhl skelet znovu. Pokud máte doma pejsky, kteří jsou také podobně empatičtí, asi jim raději nedávejte hračku pejska s křupavým krkem.

GiGwi Plush Friendz pes S křupavý krk – test

©ideahunter GiGwi Plush Friendz pes S křupavý krk

Celkové hodnocení

Křupající krk, pěkný design a pískající hlava, trojkombinace, která zaujme každého psa. I mě. Hračka pro psy GiGwi Plush Friendz je vhodná pro nekonečné hraní, ale pokud máte doma záchranáře a zdravotníka, jako jsem já, asi to nebude nejvhodnější hračka na hraní. Jedině, že byste chtěli vašeho hafana podpořit v jeho nové kariéře patologa.

Ukázat cenu

Dobra-miska.czUkázat cenu

Haf na závěr

Ať už si z mého testu vyberete jakoukoli hračku, věřím, že ji svému pejskovi představíte jako dárek od online kamaráda Maca. Každý hafan má rád jiné hračky, jsou ale i takové, které zaujmou každého. Píská to? Vydává to zvuky? Dává to pamlsky? Vyberte si na základě mého hodnocení a preferencí vašeho pejska tu pravou hračku právě pro něj.

Autor recenze

Mac_thesausagedog

Jmenuji se Mac, někteří mi ale říkají klobáska. Jsem krátkosrstý trpasličí jezevčík a mám jeden rok, což znamená, že jsem už velký kluk. Miluji válet se na sluníčku, jíst, hrát si, spát na gauči, honit se s kamarády a rád chodím do lesa. Jsem malý, ale mám silný hlas, který vždy každého překvapí. Jsem malé nemehlo, to o mně tvrdí moje máma. Vždy se někde bouchnu, nebo něco špatně vypočítám a nevyjde mi skok – to je důvod, proč mám na čele malou jizvu jako Harry Potter. Nesnáším déšť, i když mi koupili pláštěnku. Už jsem říkal, že miluji jídlo? Ale miluji i své rodiče, hlavně když se se mnou mazlí.

Přidat komentář

Pro lepší online zážitek používáme „cookies“. Díky nim přesněji analyzujeme návštěvnost, upravujeme reklamu a uživatelská nastavení. Souhlasíte se zpracováním souvisejících osobních údajů?

Více o cookies