Náladová sovička Dormeo – recenze

Jack Shakespearow/9. května 2022/Domácnost/5 min. číst
Náladová sovička Dormeo – recenze

Testovaný produkt: Náladová sovička Dormeo – růžová (sestra)

Výrobce/značka: Dormeo

Celkové hodnocení:

Vlastnosti

 • plyšová hračka, polštář a deka v jednom
 • měkká flaušová deka
 • deku lze využít i jako ručník či osušku
 • výška sovičky: 33 cm
 • rozměry deky: 130 × 180 cm
 • dostupné v šesti barevných provedeních
 • každé barevné provedení reprezentuje jiného člena rodiny
 • orientační cena: 258 Kč
Andreashop.czPřejít do e-shopu

Pohodlí a zábava v jednom!

Dárek, který nejen potěší, ale i zahřeje? S náladovou sovičkou Dormeo to není až taková věda! Pokud hledáte plyšového parťáka pro vaše dítě, který nebude jen další hračkou bez možnosti dalšího využití, ponořte se do naší recenze!

O značce Dormeo

Když se řekne Dormeo, člověku se okamžitě v mysli vybaví kvalitní matrace. Mnohem méně lidí však ví, že pod záštitou této značky lze nalézt na trhu i jiné produkty – polštáře, přikrývky, ložní prádlo, hračky pro děti či oblečení na spaní. Značka Dormeo se vyznačuje dlouhým působením na mezinárodním trhu a kvalitním zpracováním svých produktů. V letech 2016, 2017 a 2021 Dormeo získalo ocenění Slovak Superbrand Award.

...
Kvalitní materiál, mimořádně příjemný na dotek, roztomilý člen rodiny soviček, šest barevných provedení a deka, která nikoho nenechá v chladu – to vše jsou fakta, díky kterým je náladová sovička nejen roztomilá, ale i jedinečná.

O náladové sovičce Dormeo

Náladové plyšové sovičky patří do dětského sortimentu produktů Dormeo. Kromě kolekce náladových soviček, jejíhož zástupce jsme si vybrali do naší recenze, lze pořídit i sovičky v jiném provedení – mini rodinku náladových soviček, náladové naučné sovy nebo vánoční náladové sovy.

Sovička Dormeo představuje produkt 3 v 1 – v plyšové hračce se totiž skrývá velká deka, rozměry dostačující i pro dítě ve školním věku. Samotná sovička tak slouží nejen jako hračka, ale také jako polštář. Deku lze rovněž využít jako ručník či osušku.

Hračku s dekou lze koupit ve více provedeních, přičemž jednotliví zástupci této kolekce reprezentují jiného člena rodiny. Vybrat si tak můžete babičku sovu, dědečka, tatínka, maminku, či soví sourozence – sestru a bratra. V naší recenzi naleznete sestru sovu v růžové barvě.

Plyšová sova s dekou – růžová
...

Naše zkušenost s náladovou sovičkou Dormeo

Sovička je nesmírně měkká a heboučká na dotek, přičemž materiál neztrácí na kvalitě ani časem. I po roce používání a několika vypráních jsou sovička s dekou stále stejné. Rozměry hračky jsou naprosto ideální – není příliš malá, ani příliš velká, takže zbytečně nezabere ani v menším dětském pokoji mnoho místa a je možné si ji vzít i na cesty.

K dece se lze dostat po otevření zipu ve spodní části sovičky, přičemž i po vyjmutí deky sovička neztrácí svůj tvar, jen je o něco měkčí. Samotná deka je poměrně silná a velmi nás překvapilo, jak dokáže člověka zahřát – i v chladnějších měsících svými hřejivými schopnostmi může snadno nahradit silnější přikrývku.

Náladová sova žlutá cena

Maminka sova

Náladová sova růžová cena

Sestra sova

Náladová sova modrá cena

Babička sova

Celkové hodnocení

Náladovou sovičkou Dormeo potěšíte nejen dítě! Kvalitní materiál, mimořádně příjemný na dotek, roztomilý člen rodiny soviček, šest barevných provedení a deka, která nikoho nenechá v chladu – to vše jsou fakta, díky kterým je náladová sovička nejen roztomilá, ale i jedinečná. Nejde o produkt, který nezbytně potřebujete ke každodennímu přežití, ale určitě lahodí oku, dětské duši a v chladnějších měsících pořádně zahřeje.

Andreashop.czPřejít do e-shopu

Plusy

 • mimořádně měkký a příjemný materiál
 • deka zvládne pořádně zahřát
 • sovička neztrácí svůj tvar ani po vyjmutí deky
 • kvalitní zpracování sovičky
 • hračka a deka jsou stejně hebké i po několika vypráních
 • vhodné jako dárek nejen pro děti
 • ideální na cesty
 • vizuálně hezká a roztomilá hračka

Mínusy

 • žádné jsme neobjevili

Autor recenze

Jack Shakespeare

Jack Shakespearow

Jack Shakespearow je mistr slova. Psaní mu dává křídla. Na křídlech fantazie objevuje nepoznané, z ptačí perspektivy se dívá na svět a popisuje jeho rozmanité barvy, lidi, věci a věcičky tohoto světa. Jelikož se jeho poslední sbírka básní Hladový jako spisovatel moc neprodává, přivydělává si u nás psaním recenzí a blogů. A dělá to opravdu dobře.

Přidat komentář

Pro lepší online zážitek používáme „cookies“. Díky nim přesněji analyzujeme návštěvnost, upravujeme reklamu a uživatelská nastavení. Souhlasíte se zpracováním souvisejících osobních údajů?

Více o cookies